Ashley's biography

7. června 2014 v 10:55 | Hanna. |  Biography

Ashley Victoria Benson je americká herečka a příležitostná modelka. Nejvíce se proslavila rolí Hany Marinové v seriálu americké stanice ABC Family Pretty Little Liars.
Narodila se v Kalifornii, má jednu starší sestru. Ve třech letech začala tančit balet, hip-hop a jazz. Ráda zpívala a již ve čtyřech letech zpívala sólo při Vánočním koncertě v kostele. Účinkovala také v několika sborech. V pěti letech se objevovala v různých katalozích a v osmi začala spolupracovat s modelingovou agenturou.
V roce 1999 odstartovala svojí hereckou kariéru. Začala se objevovat v komerčních televizích a v několika hudebních videoklipech. Účinkovala v mnoha reklamách a poté i v seriálech. V roce 2004 se obevila v seriálu Tak jde čas, jako Abigail Deverauxová. V témže roce se objevila také v seriálech Křižovatky medicíny, Zoey 101, nebo Sedmé nebe. Ve všech ztvárnila jen menší role. Roku 2006 si střihla roli v seriálu The O.C. V roce 2007 si zahrála ve filmu Gravo Girls: Hurá do toho!
Další film, ve kterém se objevila byl Bart má holku, nebo Přes noc třicítkou. Seriál, kde získala větší pozornost byl Eastwick, kde hrála po dobu 12 epizod dceru hlavní postavy. V roce 2010 získala velkou roli v seriálu Pretty Little Liars. Spolu s ní v seriálu hrají ještě Troian Bellisario, Shay Mitchell, Lucy Hale a Sasha Pieterse. Roku 2012 se herečka objevila ve filmu Spring Breakers, kde hrála spolu s Vanessou Hudgens, Selenou Gomez, nebo Jamesem Francem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama