2.serie-online

2. července 2014 v 22:13 | -A |  2.Serie

2x01 JE NAŽIVU

S chybějícím tělem Iana, se každý v Rosewoodu ptá, co se přesně stalo v tu předešlou noc v kostele. Aria, Spencer, Emily a Hanna mají co vysvětlovat. Ale policie a jejich rodiče si nejsou zcela jisti, čemu věřit, proto se rodiče holek rozhodnou, aby holky navštěvovaly terapeuta, který jim má pomoct vyrovnat se se smrtí Alison a posedlostí Ianem. Nuceni mluvit o svých problémech se Aria, Spencer, Hanna a Emily cítí osamělejší než kdy dřív. I s jistotou, že všechno, co tam řeknou, se za zdi terapeuta nedostane, je tato osoba hodna toho, aby jí řekli o "A"?
______________________________________________________________________

2x02 LOUČENÍ

I přesto, že jsou nuceni jít každý svou cestou, se Aria, Hanna, Spencer a Emily nyní potřebují navzájem víc než předtím. Emily bojuje se svou rodinu kvůli blížícímu se stěhování do Texasu, ale když k ní příjde vysokoškolský sportovní Scout na setkání, Emily vidí příležitost, proč by mohla zůstat. Hannin otec se vrací do města s kamarády. Odpustí Hanna Moně, aby měla o koho se opřít? A Spencer se snaží podporovat plány Tobyho ohledně jeho osvobození od domova a Rosewoodu. Mezitím v předvečer posledního dne Ezry na Rosewood High, prosí Ariu, aby se s ním setkala, aby mohly věci fungovat. Na druhou stranu Aria si není tak jistá, že je ještě co říct.
______________________________________________________________________

2x03 SAMÉ POTÍŽE

Mezitím, co se Aria, Spencer, Hanna a Emily snaží od sebe držet v uctivé vzdálenosti, každá z nich si snaží něco najít na rozptýlení "samostatného času" doporučeného od jejich rodičů. Aria probudí svého vnitřního umělce a zapíše se na keramiku Hollis College. Nejen že jí to zabírá její "samostatný čas", ale také jí to dává záminku vidět Ezru na akademické půdě, takže výhody jsou na obou stranách - dokud se tam nedostane taky Jenna. Emily se snaží soustředit na její plaveckou kariéru a jak by jí to mohlo pomoct zůstat v Rosewoodu. Když nedostane pevný závazet na Danby University, Emily příjde s nápadem, jak zfalšovat věci, aby přesvědčila svojí mámu. S pocitem, že je jedinná, kdo nemá žádné Hobby, se Hanna obrátí na Lucase, jestli by se nemohla přidat ke kroužku na vydávání ročenky. Ale s Lucasem, který se ještě stále cítí ublížený z minulosti, se z jejího Hobby stává odčinění viny. Mezitím Spencer má velké podezření o tom, co se děje v domě DiLaurentisových, kam se nastěhoval zpátky Jason. A s Melissou plížící se kolem a dostáváním záhadných textových zpráv, si Spencer klade otázku, co má její sestra společného s tím, co se děje vedle.
______________________________________________________________________

2x04 RANDE NA SLEPO

Poté, co Lucas dostal rande se svou novou dívkou snů, Hanna cítí potřebu, že mu musí pomoct, když se Lucas začíná hroutit s rychle blížícím se rande. Ale když se do toho všeho zaplete i Caleb a Hannin plán na pomoc začíná selhávat, Lucasovo rande se zhoršuje. Se svou matkou vykládájicí o stipendiu, Emily je na pokraji toho, že řekne pravdu o falešném dopisu. Ale s nějakou nápovědou od překvapivě podporující Samary, možná situace nebude tak hrozná, jak si Emily myslela. Spencer je na druhou stranu jasné, že situace s Melissou a její záhadná komunikace s Ianem, je stále vážnější a domnívá se, že Wren může být jedinný, který ji může pomoct najít odpoveď na otázky, kterou hledá. Ale je Spencer a ostatní lhářky připraveni na to, co můžou zjistit na konci hledání? Mezitím má Aria náhodné setkání s Jasonem, které ji vrací nějaké překvapivé vzpomínky.
______________________________________________________________________

2x05 ĎÁBEL, KTERÉHO ZNÁŠ

Po šokujících novinkách o Ianoci, které obletěly celý Rosewood, Aria, Emily, Spencer, Hanna a jejich rodiče se snaží vyrovnat s následky. Teď si musí být blíž než kdy dřív. Se všemi těmito domácími problémy, se Spencer snaží soustředit na rodinu a nečekaně získá podporu od svých rodičů. Emily na druhou stranu nemůže najít klid, ze kterého mají všichni požitek, ale spíše hledá nějaký důkaz, který minula. Aria najde útěchu v náručí Ezry, ale jejich vztah stále není ochoten vyjít ven za dveře bytu. Pár se snaží, aby byl jejich vztah více "veřejný". Všichni hledají útěchu, ale co když má Emily pravdu a ďábel, kterého znají, se chystá udeřit znovu a všechno příjde čekaně právě v tuto chvíli? Mezitím se Hanna dozví šokující podrobnosti ze života Caleba od jeho špatné nevlastní matky.
______________________________________________________________________

2x06 NEVZDÁVEJ SE

V předvečer módní charitativní show v Rosewoodu jsou Aria, Emily, Spencer a Hanna překvapeni návratem do města matky Alison - Jessica DiLaurentis (hostující hvězda Andrea Parker "The Pretender") a její žádostí, že show by měla být pojmenována "Alison". Aria navazuje na možnost jak podstrčit Jasonovi paměť ohledně té noci, kdy Alison zmizela a Hanna se začne držet naděje, že její otec pro ni může znamenat více, než si může připustit. Spencer se na druhou stranu učí, jak se zabývat širšími problémy. Mona se zapojila a ujala spuštění akce. Vzhledem k tomu, že se akce rychle blíží, procházka po mole se nemůže zdát tak těžká, ale nic není jednoduché pro naše čtyři malé lhářky.
______________________________________________________________________

2x07 POD POVRCHEM

Lhářky jsou v rozpacích a každá z nich bude čelit složité situaci. Emily se stěhuje a v místě, které má nazývat svým novým domovem, si připadá spíše jako host než člen rodiny. Hanna je také nesvá, ale kvůli pokračování Caleba ve svém pochybném obchodování a jeho lhostejnému přístupu k celé věci. A když Toby najde něco velmi překvapivého, Spencer musí zjistit, proč měl její otec ohledně onoho nálezu takovou reakci. Má s těmito čtyřmi "A" mnohem větší plány a jen je teď nechává čekat?
Mezitím se Aria ocitá v ošemetné situaci, když jsou na večeři k Montgomeryům pozváni Jason i Ezra a oba soupeří o její pozornost, když večírek nevalně skončí.
______________________________________________________________________

2x08 CHYBĚJÍCÍ STRÁNKA

Emily se poslední dobou plácala v tajemstvích a lžích, a když ji nečekaně přijede navštívit její táta před velkým plaveckým závodem, je toho tlaku na ni už příliš a skončí v nemocnici. Ale s vyhlídkou na to, že se bude muset svému otci přiznat, si Emily uvědomuje, že má ještě větší problémy, když "A" odhalí své podvody, které ovlivňují její plaveckou kariéru. Když šly Spencer a Aria navštívit Emily, využily této příležitosti a snažily se zjistit více o příčině Aliiny smrti a jak do toho všeho mohla zapadat zlomená hokejka.
Mezitím se Hanna potýká s vyhlídkou na to, že by mohla přijít o oba muže ve svém životě. Přijde jí totiž pozvánka na svatbu jejího otce a je tu také možnost, že Caleb uteče z Rosewoodu kvůli své minulosti, která by ho tu mohla pronásledovat.
______________________________________________________________________

2x09 PŘEDSTAV SI TO

Od té doby, co se Jason DiLaurentis vrátil do Rosewoodu, vyvstalo ohledně něj hodně otázek. Někteří mu nevěří a jsou podezřívaví k motivům, co ho vedly k návratu, zatímco jiní ho vidí v úplně jiném světle. U Arii, Emily, Hanny a Spencer tomu není jinak. Spencer je odhodlaná zjistit, co Jason ukrývá ve svém domě, a rozhodnutá konečně získat nějaké odpovědi. Společně s Emily podniká Spencer své kroky, ale jsou obě připraveny vypořádat se s tím, co zjistí? Na druhé straně se zdá, že Aria Jasona nemůže dostat z hlavy z úplně jiných důvodů. Bude schopná odolat jejich vzájemné nepopiratelné chemii, když se jí Jason neustále objevuje v životě?
______________________________________________________________________

2x10 DRUŽIČKA

Aria se ocitne v obtížné situaci, když se snaží zpracovat novinky od Spencer a Emily ohledně Jasona, když se vypořádává s tím, co se stalo v parku, a také se svými nepopiratelnými city k němu. Jak by mohl být Jason tou nebezpečnou osobou, jak o něm mluví její kamarádky, když vůči ní projevil jen soucit a náklonnost? Když se Aria nejasně vyjadřuje o svém postoji k Jasonovi, rozhodne se Spencer, že drastická doba si žádá drastická opatření. Ale napomůže Spenceřina akce tomu, aby Aria viděla Jasonova ve světle, v jakém ho vidí Spencer, nebo ji to s Jasonem jen sblíží? Hanna se ocitne v tak trochu ošemetné situaci, když se snaží být milá na svou budoucí nevlastní sestru Kate, ale věci se jen příšerně pokazí.
Mezitím "A" vystaví Emily nepříjemné situaci ve snaze ji zlomit.
______________________________________________________________________

2x11 CHCI SE PŘIZNAT

Poté, co byla komandována, mučena a ještě mnohem víc od "A", se Emily nachází v bodu zlomu a její kamarádky vědí, že musí udělat něco radikálního, aby ji zachránily. Dívky se obrací na jedinou osobu, které věří, a vědí, že nemůže jejich tajemství vyzradit - na Dr. Anne Sullivanovou. Konečně to, že mohou prozradit trápení, kterými si prošly kvůli "A", někomu mimo jejich pevně semknutou skupinu, dívkám přináší pocit úlevy a Emily nový příval odvahy. Ale opravdu s touto kočkou, co je z pytle venku, spadla dívkám tíha z ramen nebo to právě jen mohlo více vyprovokovat onu bestii? A nyní, když si je Dr. Sullivanová vědoma "A" a toho, čím si dívky prošly, mohl by se z ní stát další cíl na "A" seznamu?
Mezitím přijíždí do města Hannina babička, aby vyvolala potíže na zkušební svatební večeři Toma.
______________________________________________________________________

2x12 PŘES MOJI MRTVOLU

Aria, Emily, Hanna a Spencer možná udělaly zásadní chybu, že někomu řekly o "A", a teď za to musí zaplatit. S tikajícími hodinami a "A", která diktuje podmínky, jsou dívky vyslány na misi, na které musí plnit to, co "A" řekne, za účelem záchrany jejich důvěrnice. Každý úkol nakonec vede k tomu, co čtyři lhářky chtějí nejvíc, ale to bude něco stát jejich blízké i je samé. Splní Aria, Emily, Hanna a Spencer zadané úkoly, aby zachránily jednoho, nebo budou "A" ignorovat, aby uchránily jejich blízké před tím, aby se jim něco stalo? A nakonec, bude na tom vůbec záležet, až bude všechno řečeno a vykonáno? Nic nikdy není v Rosewoodu tak, jak to vypadá.
______________________________________________________________________

2x13 PRVNÍ TAJEMSTVÍ

Ulice Rosewoodu jsou slavnostně vyzdobeny a malé děti v nich pobíhají s nadějí, že tento rok si vykoledují spoustu sladkostí, zatímco pět nejlepších kamarádek se těší na největší párty sezóny. Je Halloween - před zmizením Alison - a jedinou starostí pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer je, aby získaly pozvánku na halloweenskou párty Noela Kahna. Ale s novou dívkou ve městě, která napadá Aliinu pozici vládnoucí včelí královny, Spenceřinou možnou prohrou ve volbě na prezidentku ročníku spolu se ztrátou uznání od jejích rodičů a šokujícím odhalením Arii ohledně jejího otce - možná bude více důvodů ke starostem než jen nalezení perfektního kostýmu. Se všemi těmi koledníky potulujícími se po Rosewoodu může tam venku však na Ali a její nejlepší přítelkyně čekat něco mnohem děsivějšího.
______________________________________________________________________

2x14 SKRZ NEBEZPEČÍ, NÁSTRAHY A PASTI

Uplynul měsíc od doby, kdy byly Aria, Emily, Hanna a Spencer zatčeny, a v Rosewoodu se toho hodně změnilo, včetně dívek. Už více nejsou čtyřmi nejlepšími kamarádkami. Lhářky si jdou vzájemně po krku a Emily od sebe odřízly úplně. Ale co je mohlo tak hrozně rozdělit? Vyhrála "A" konečně hru "rozděl a dobývej"? Když teď Emily skutečně jedná na vlastní pěst, je tak zralá pro "A" sběr?
______________________________________________________________________

2x15 ŽHAVÝ KOUSEK

Po posledním setkání s "A" si Aria, Emily, Hanna a Spencer myslí, že mohou být blíž odhalení tomu, kdo "A" skutečně je, než kdykoliv předtím. Ale jakmile se dívky rozhodnou zapojit Calebovy hackerské schopnosti, Hanna už více o této části plánu nechce slyšet. Poslední věcí, kterou by Hanna chtěla, by bylo, aby se Caleb zapletl do něčeho dalšího pochybného a také aby se otevřely dveře k otázkám, na které Hanna nemůže odpovědět. Jakmile si dívky uvědomí, že "A" má pomocníka, nemá Hanna na výběr. Místo, aby se sousředila na to, kdo je pomocníkem, se Hanna rozhodne vložit všechno své úsilí do plánování párty pro Caleba, která má být překvapením. Bude ale tato párty v Spenceřině domě u jezera rozptýlením, po kterém Hanna touží, nebo jen prostředkem ke katastrofě?
Mezitím se Aria s Ezrou musí vypořádat s následky jejich přiznání.

______________________________________________________________________

2x16 AŤ MĚ VODA DRŽÍ U DNA

S Lucasem, který se pohřešuje, a otázkami ohledně toho, co se stalo u jezera, může Hanna stěží popadnout dech. Caleb je odhodlaný najít svého přítele a Hannina neochota mu pomoct způsobuje jen další problémy. Může Hanna Calebovi říct, co se stalo na lodi bez toho, aniž by mu svěřila svůj větší problém s "A"? A pokud mu to řekla, chtěl by s ní pořád být, když by slyšel všechny ty strašné věci, co Hanna provedla?
Mezitím Spencer sleduje stopu ohledně "A", která ji přivede k neočekávanému místu a odhalení.
______________________________________________________________________

2x17 BLONDÝNA VEDE SLEPOU

Toby pokračuje ve sledování Spencer, protože ví, že před ním něco tají. S další "nehodou", která se možná objeví každou chvíli, se Spencer zoufale snaží udržet Tobyho v bezpečí a dokáže myslet jen na jeden způsob, jak to skutečně ukončit. Kvůli obavám o svůj vztah, Hanna prosí ostatní dívky, aby přestaly využívat Calebovu pomoc s pátráním. Čím víc se Caleb zapojuje, tím větší cíl se z něj stává. Jsou však pro ostatní cenné informace, které Caleb může najít, důležitější, než je jeho bezpečnost? Mezitím se Aria zoufale snaží zachránit svůj vztah s Ezrou, který se jí stále neozývá zpět. Bude ještě jedno "rande" s Holdenem Ariinou možností, jak získat odpověď od Ezry, po které touží?
______________________________________________________________________

2x18 POLIBEK PŘED ULEHNUTÍM

Poté, co se svými kamarádkami podrazila Calebovi nohy, začíná Hanna pociťovat, že je to ona, koho si drží od těla. Zdá se, že Aria, Emily a Spencer jsou něčemu na stopě, ale ona tak docela nemůže přijít na to, co to je. Jenžee to, co Hanna může brát jako odstup, může ve skutečnosti být jen tíha špatného svědomí jejích přátel. Ještě více rozrušující je návrat její zlé nevlastní sestry Kate, jejíž první den na rosewoodské střední uvidíme v průběhu této epizody.
______________________________________________________________________

2x19 HRA NA PRAVDU

Den pravdy na Rosewoodské střední není jen příležitost pro studenty školy, aby vyjádřili své rozhořčení a aby zastavili týrání, ale také příležitost pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer jak získat odpovědi na některé palčivé otázky. Spencer hledá způsob, jak najít odpovědi na to, co se děje mezi Jasonem a jejím otcem, když Jason ukáže jako garde (pozn. čí není psáno, myslím, že bude myšleno, že asi bude pomáhat na té akci). Aria i pokračuje v tázání se Holdena, co přesně dělá během "rande nocí". Hanna se snaží vyřešit poslední situaci s Kate. Ale budou dívky připraveny na to, co zjistí, když šokující pravdy budou odhaleny?Mezitím se Emily dostane pomoci od nečekaného zdroje, aby se vrátila zpět do Rosewoodského plaveckého týmu.
______________________________________________________________________

2x20 JAKÝ BRATR, TAKOVÁ SESTRA

Poté, co byla neustále pod tlakem, ohrožována a mnohem více od "A", se Emily nachází v kritické situaci a její přátelé vědí, že je třeba něčeho drastického, aby jí zachránili. Dívky se obrátí na jedinnou osobu, které důvěřují a vědí, že jejich tajemství nikomu neprozradí - Dr. Anne Sullivanová. Konečně budou moci odhalit, že jim "A" dělá ze života peklo a konečně pocítí úlevu a Emily nový smysl odvahy. Ale když je kočka ven z pytle, byla hmotnost zvednuta z jejich ramen nebo to možná právě vyvolalo netvora? A teď když si je Dr.Sullivanová vědoma "A" a toho, čím si dívky procházeli, mohla by být další osobou na cílovém listě "A"? Mezitím, Hannina babička přichází do města, aby vyvolala další potíže zkušební večeři Toma.
______________________________________________________________________

2x21 VYLUŠTĚNÁ PRAVDA

Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou terčem her "A" už nějakou chvíli, zanechávajíc je citově odříznuté od jejich rodin a přátel.Ale jakmile je odhalena překvapivá, nová oběť "A", pevně sepjatá skupina krásných malých lhářek může jen získat více jednu osobu. Ale co je motivem "A", že útočí na někoho mimo skupinu nejlepších kamarádek Alison? Mezitím Spencer utíká od jejích rodinných problémů přímo do náruče Wrena, tak jako Ezrova nová nabídka ho může odstrčit daleko od Arii.
______________________________________________________________________

2x22 OTEC TO VÍ NEJLÍP

Rosewoodský tanec otců a dcer přináší velké napětí do vztahů, které jsou už tak napjaté, v epizodě "Father Knows Best". Jeden otec má špatné svědomí, jeden má dceru, které nevěří, další skrývá před jeho dcerou tajemství a jiný otec je MIA (zkratka pro "Missing in Action", tedy "chybějící v akci") - kolem a kolem není to ideální doba na každoroční rosewoodský tanec otců a dcer. S otci, kteří se je snaží napravit, a dcerami, které se snaží udržet mír, každoroční tanec vypadá, že bude jakýkoliv, ale zábavný. Mezitím Ashley pokračuje ve svém lovu za odpověďmi ohledně toho, co se děje s Hannou, s pomocí od překvapivého zdroje.
______________________________________________________________________

2x23 POZOROVATEL

Lhářky narazí na někoho z Alisoniny minulosti, kdo by mohl být klíčem k tomu, co Ali věděla předtím, než byla pohřesovaná v epizodě "Eye of the Beholder." Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou na cestě za odpověďmi o tom, co Alison věděla předtím, než zemřela, a můžou získat velké vodítko, když se objeví někdo s Aliny minulosti. Dundan by mohl být klíčem ke všem odpovědím, ale mohou mu věřit, že je nenechá na holičkách? A právě když mají pocit, že Duncan by mohl být jediná stopa, Jason přinese tašku osobních věcí Alison, která může být víc než jen taška plná smetí. Mezitím se Tobyho návrat do Rosewoodu přináší překvapivé shledání, které končí nebezpečně.
______________________________________________________________________

2x24 KDYBY PANENKY MOHLY MLUVIT

Hon za odpověďmi, které Ali věděla, dovede Ariu, Emily, Hannu a Spencer do zchátralé nemocnice pro panenky, která zadržuje více než jen tajemství v epizodě "If These Dolls Could Talk." Více a fotky v pokračování… Aria, Emily, Hanna a Spencer hledají smysly nových stop, které je zavedou do nemocnice pro panenky, kde se nacházejí velmi povědomé panenky a malý chlapec, který ví více, než na co je navede. Ale co by Ali přivedlo na tak strašidelné a zvláštní místo na jejím honu za "A"? A co můžou čtyři dívky zjistit o tajemstvích, která jsou ukrytá na policích mezi zapomenutými kamarády? Mezitím Jennina operace přináší více než jen možnost navrácení jejího zraku.
______________________________________________________________________

2x25 ODHALENÍ

Rosewooský juniorský maškarní ples je perfektní místo pro další hru "A" na kočku a myš s jejími/jeho oblíbenými terči. Ale s Ariou, Emily, Hannou a Spencer v patách bude tato hra "A" její/jeho poslední?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama